Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais

Svešvalodu pilnveidošana

Cik daudz var iemācīties 1 dienas laikā!

Ilgstošu un plašu pētījumu rezultātā ir noskaidrots, ka minimālais nepieciešamo vārdu daudzums, lai izdzīvotu svešā vidē, nepārsniedz 100 vienības. Viss ir atkarīgs no tā, vai esat apguvuši pareizos vārdus un veidu kā tos lietot.

Šī ir pilnīgi jauna svešvalodu iemaņu uzlabošanas programma, kuras pamatā ir vienkārša, bet ģeniāla metode. Šī programma ir piemērota ikvienam lietotājam. Tā ir radusies vērojot mazu bērnu komunikāciju ar pieaugušajiem vai savā starpā.

Cilvēks spēj izskaidrot apkārtējiem visas savas būtiskākās vēlmes ar pavisam nelielu vārdu krājumu. Pastāv tikai viens nosacījums, ierobežotie resursi ir jāizmanto vienkārši un racionāli. Vēlamais ir sasniedzams, ja domā par galveno.

 

Tikai 100 vārdi

Ilgstošu un plašu pētījumu rezultātā ir noskaidrots, ka minimālais nepieciešamo vārdu daudzums, lai izdzīvotu svešā vidē, nepārsniedz 100 vienības. Viss ir atkarīgs no tā, vai esat apguvuši pareizos vārdus.

Mazi bērni spēj paskaidrot jebkuru savu vēlmi un panākt vajadzīgo, izmantojot tikai pāris vārdus. Svarīgs ir nevis vārdu daudzums, bet gan to pareizas pielietošanas. Ar mūsu programmas palīdzību Jūs spēsiet apgūt komunikāciju svešā vidē izmantojot tikai 100 vārdus.

Dažās dienās

Izmantojot mūsu svešvalodu pilnveidošanas metodi, Jums būs nepieciešamas pavisam īss laiks, lai spētu komunicēt svešā valodā. Šajā īsajā periodā Jūs pārliecināsieties par savām spējām apgūt līdz šim nesasniegto.

Svešvalodu pilnveidošanas process sastāv no 25 nodarbībām. Programma sevī ietver 5 tēmas: ceļošana, palīdzība, ēšana, iepirkšanās un attiecības. Programmu varat apgūt bez pārtraukuma pāris dienās vai izmantot pēc savas izvēles neierobežotu laiku. 

Viegli apgūt

Talk 2 Travel veidotāji uzaicina Jūs izmēģināt šo īpašo metodi un apgūt svešvalodu pamatzināšanas ļoti īsā laikā. Programmas laikā Jūs apgūsiet pilnīgi jaunu metodi ar kuras palīdzību iemācīsieties jebkuras svešvalodas pamatprasmes tikai dažās dienās.

Programmas unikalitāte slēpjas tajā faktā, ka iemācoties racionālā veidā lietot 100 vārdus vienā valodā, Jūs to varēsiet darīt arī visās pārējās valodās.

Sākt iemaņu uzlabošanu

Reģistrācija bez maksas

Draugiem.lv Pase
Inbox ID

VAI

E-pasts

Parole

Parole atkārtoti

Lūdzu ievadiet e-pasta adresi, lai nepieciešamības gadījumā varam ar Jums sazināties.

Sakarā ar programmas uzlabošanas darbiem, šobrīd jāizmanto cita adrese: